18 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ “СВІТЛО СПРАВЕДЛИВОСТІ” | ОНЛАЙН

Home / Анонси / 18 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ “СВІТЛО СПРАВЕДЛИВОСТІ” | ОНЛАЙН

18 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ “СВІТЛО СПРАВЕДЛИВОСТІ” | ОНЛАЙН

В Українському католицькому університеті відбудеться VIII Церемонія вручення нагороди «Світло Справедливості». Цього року лауреатів обирали серед медиків, які є прикладом щоденної жертовності, особливо під час пандемії. Вперше нагороду вручатимуть посмертно — сім’ї загиблого лікаря.

Нагорода покликана привернути увагу до ціннісного лідерства, до важливості моральних принципів у проводі, до популяризації прикладів такого лідерства в українському суспільстві. Адже своєю самовідданою працею лауреати виявили готовність допомагати людям у час чи не найбільшого страху перед COVID-19 та спричиненою ним невизначеністю.

«В час ковіду нагороду “Світло Справедливості” вручатимемо двом лікарям. Завдяки їм та багатьом іншим тихим героям, лікарям та медсестрам, врятовано тисячі життів. Цією нагородою капітула хоче підкреслити, що справедливість проявляється всюди, де ти є і дієш. Вона найкраще проявляється на місці, де є потреба ближнього», — зазначає співзасновник нагороди «Світло Справедливості» вл. Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський УГКЦ.

Від заснування нагородою відзначені восьмеро осіб, серед них: публіцист Євген Сверстюк, лідер кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв, журналістка й розслідувачка корупційних схем Наталя Седлецька, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг, очільник ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитро Карабчук.

«Не применшую того, що роблю я та усі мої колеги. Дуже добре, що це побачили. Тим більше радий, що є такі нагороди, які не соромно брати. Коли я бачу серед нагороджених Мустафу Джемілєва чи Євгена Сверстюка, то розумію: потрапляю в ряд, на який, зі своєї точки зору, ще не заслужив», — зазначив під час нагородження у 2018 році Леонід Фінберг.

Підтримати лікарів цьогоріч можна, долучившись до прямої трансляції церемонії, яка відбудеться 18 лютого о 18:00. Зареєстрованим гостям надішлемо покликання на подію: http://bit.ly/2O9Nvog.
У програмі заходу передбачені інавгураційна промова лауреатів, вручення стипендії «Світло Справедливості» студенту з активною громадською позицією, показ фільму із співзасновницею нагороди Анастасією Шкільник, виступ музичного гурту.

Акредитованим журналістам та журналісткам надішлемо програму події, яка відбуватиметься у Центрі Шептицького: http://bit.ly/37gn8DU

Фото: Архів | Український католицький університет