Лариса Заливна

Home / Лариса Заливна

12.09.02_Premia Svitlo spravedluvosti_PaD (28)-2 Лариса Заливна

 

Співзасновниця та голова правління громадської правозахисної жіночої організації «Чайка», ініціаторка заснування громадських організацій правозахисного та просвітницького напрямків, активна учасниця шахтарських страйків, організатор правової допомоги для більш ніж дев’яти тисяч громадян. Стала лауреатом премії « Світло Справедливості» в 2012 році.

Лариса Заливна про нагороду «Світло Справедливості»:

«Нагорода «Світло справедливості», яка йде від людської душі, а не від казенних форм, дає змогу оглянутися навколо себе і подумати, що ти встиг зробити для людей. Адже люди у своїх турботах не завжди оцінюють значення своєї діяльності і бачення її іншими людьми. Так, дійсно, «Світло справедливості» є дороговказом, який, можливо, людина на своєму життєвому шляху свого часу не побачила. Вона просто пробиралася по незручній, захаращеній та неспокійній дорозі задля того, щоб досягнути добра для інших. Її вела відповідальність за свою частку внеску у соціальний і духовний розвиток людей, з якими її зводила доля. І ось раптом нагорода, яка допомогла їй усвідомити, що справедливість давно вже стала справою її життя. Що світло, до якого вона сама йде, світить не тільки їй, але й багатьом іншим людям. Що світло справедливості перекидається на інших людей, стаючи справою їхнього життя також.

«Світло справедливості» – то є приклад для молоді, якій ми розказуємо про гідність людини, про солідарність українців у всьому світі, про заснувницю нагороди Анастасію Шкільник на честь її батька Михайла Шкільника, про лауреатів цієї воістину української нагороди.

«Світло справедливості» має перспективу розвинутися у рух, чого ми прагнемо задля прогресу нашого суспільства».