Юлія Мельник

Home / Лауреати / Юлія Мельник

Вручення нагороди Світло справедливості059

Співзасновниця і керівниця екологічної громадської організації «Еколтава». Кампейнерка 350.org з відновлюваних джерел енергії у регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії, організаторка екологічних акцій та представниця на світових заходах з кліматичних питань.

Стала лауреатом нагороди «Світло Справедливості» в 2019 році.

Юлія Мельник про нагороду «Світло Справедливості»:

«Я хочу подякувати своїм батькам, донечці, всьому кліматичному руху, всім своїм вчителям, команді однодумців. Адже, це не моя нагорода — це наша спільна.Працювати в кліматичному русі складно, бо іноді тяжко любити людей, які знищують природу, а ще зміни відбуваються повільно. Це забирає багато енергії. Тому ми всі часто вигораємо.

Я бачу активістів такими феніксами, які вмирають і вкотре народжуються, щоб знову нести своє світло справедливості. Як би не було тяжко, ми повинні об’єднуватися не здаватися, ми повинні змінювати творити нашу Україну, берегти і примножувати природу.

Нехай з нами буде Бог, як Великий Творець і вчить нас любові щодня і щохвилини. Нехай його світло справедливості проганяє завжди темряву відчаю та зла та береже наші душі від смерті».