Цьогорічну нагороду «Світло Справедливості» отримає Надія Савченко

Home / Цьогорічну нагороду «Світло Справедливості» отримає Надія Савченко
Публікації

Члени комітету премії «Світло Справедливості» прийняли рішення нагородити однойменною премією українську льотчицю Надію Савченко. Про це повідомив президент Українського католицького університету єпископ Борис Ґудзяк під час прес-конференції, що відбулася в Українському кризовому медіацентрі.

«У сучасному світі, особливо в пострадянськомуконтексті, де пристосуванство, корупція,безпринципність є нормою, де люди дешево продають свою гідність, постава Надії Савченко, яка світиться особливою мужністю і справедливістю, кидає виклик цинізму нашої доби і закликає до автентичної солідарності і жертовності. Саме тому члени журі премії «Світло Справедливості» вирішили вручити цьогорічну премію цій мужній жінці. За умовами засновників нагороди, лауреатом може бути особистість, яка перебуває в авангарді суспільно-політичного життя України і дає постійне свідчення безкорисливості й вірності моральним принципам, мужнього слідування своїм переконанням та жертовності в обстоюванні ідеалів демократичного суспільства. Надія Савченко беззастережно підходить під цей опис. Вона засвідчила нам усім незламність перед наругою, беззаконням і насиллям. Цією нагородою ми дякуємо їй за її свідчення і прагнемо захистити її життя», – зазначив член комітету владика Борис Ґудзяк.

Цьогорічна церемонія нагородження відбудеться 22 квітня. Владика Борис висловив щире сподівання, що Надія Савченко прийматиме нагороду особисто. «Лауреатка нагороджується за уже звершене свідчення і нагороджується з палкою надією, що вона все ж таки житиме», – наголосив владика Борис

12.09.02_Premia Svitlo spravedluvosti_PaD (83)